197140 Stolpefeste 180° Ø60mm
Stolpefeste 180° for stolper Ø 60 mm. Passer samtlige armaturmodeller.
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | 197140 |
|---|---|
| Type | Brakett |
| Funksjon | Feste 180⁰ for stolper med Ø 60mm |
| Materiale | Rustfritt syrefast stål EN 1.4404 |
| Farge | Stål |
| Bredde | 180 mm |
| Høyde | 56 mm |
| Dybde | 98 mm |
Relaterte produkter
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
916 Avstandsmarkering (en-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
198011 Plogfeste skilt
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
197023 Flaggbrakett skilt (kort)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
362 Fartsgrense (en-sidig)




