INFRA 570.2X Skilt for avstand til rømningsvei i vegtunnel
Etterlysende avstandsskilt for montering for hver 25m på vegg eller på bakplate i vegtunnel.
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | INFRA 570.2V |
|---|---|
| Type | Ensidig |
| Kategori | Skilt for avstand til rømningsvei i vegtunnel |
| Synsavstand | 20 m |
| Materiale | Rustfritt stål EN 1.4404 og etterlysende trykk |
| Trykk | Silketrykk, blank og UV-bestandig kvalitetsmaling med 5 års garanti |
| Overflate | Antistatisk og lett å rengjøre |
| Brannmotstand | Ikke brennbar plate, selvslukkende trykk (tilsv. brannkl. M1) |
| Kjemiske egenskaper | Ikke radioaktiv, fosfatfri, blyfri og ikke-giftig |
| Bredde | 715 mm |
| Høyde | 208 mm |
| Dybde | 1 mm |
Relaterte produkter
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
INFRA 9103-9190 Drivere for skilt
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
5110 Evakueringslys
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
555-600.21 Havarilomme m/underskilt (en-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
570.1VH Rømningsvei (to-sidig)




