FARE – FARETREKANT
Skilt med fareinformasjon som monteres på rømningsdører mellom vegtunneler der døren åpner inn mot trafikkert vei.
Leveres med sort tekst og sort piktogram på etterlysende skiltplate. Skiltene leveres på 1mm syrefast stål (EN1.4404) og med høy etterlysende effekt.
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | FARE – FARETREKANT |
|---|---|
| Type | Ensidig |
| Kategori | Skilt for varsling av fare |
| Synsavstand | 27 m / 50 m |
| Materiale | Rustfritt stål EN 1.4404 og etterlysende trykk |
| Trykk | Silketrykk på etterlysende materiale med beskyttelsesfilm og UV-bestandig kvalitet |
| Overflate | Antistatisk og lett å rengjøre |
| Brannmotstand | Ikke brennbar plate, selvslukkende trykk |
| Kjemiske egenskaper | Ikke radioaktiv, fosfatfri, blyfri og ikke-giftig |
| Bredde | 500 mm |
| Høyde | 770 mm |
| Dybde | 1 mm |
Relaterte produkter
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
916 Avstandsmarkering (to-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
555-600.21 Havarilomme m/underskilt (en-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
570.1VH Rømningsvei (to-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
570.1V Rømningsvei (en-sidig)



