BaneNor TRV 4.3.4
Skilt for merking av bryter for manuell tenning av nødlys i eller til togtunnel.
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | BaneNor TRV 4.3.4 |
|---|---|
| Type | Ensidig |
| Kategori | Skilt for merking av bryter tenning nødlys i togtunneler |
| Synsavstand | 20 m |
| Materiale | Aluminium type 5052 og etterlysende trykk |
| Trykk | Silketrykk, blank og UV-bestandig kvalitetsmaling med 5 års garanti |
| Overflate | Antistatisk og lett å rengjøre |
| Brannmotstand | Ikke brennbar plate, selvslukkende trykk |
| Kjemiske egenskaper | Ikke radioaktiv, fosfatfri, blyfri og ikke-giftig |
| Bredde | 230 mm |
| Høyde | 230 mm |
| Dybde | 2 mm |
Relaterte produkter
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
916 Avstandsmarkering (to-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
364 Slutt særskilt fartsgrense (en-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
198011 Plogfeste skilt
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
570.1H Rømningsvei (en-sidig)




