Dørholdemagnet 850N m/utløserknapp og anker
Ved behov for større holdekraft er GTR063000A17 et godt alternativ på hele 850N. Passer til de fleste applikasjoner og har et godt utvalg av tilbehør for innfesting.
Den manuelle utløser knappen kan flyttes om nødvendig for enkel tilgang i forhold til montering. Kabel innføring bakfra eller fra en av sidene. Kan leveres med beslag for gulv, tak eller vegg (tilbehør).
Medfølgende anker kan vinkles 60° til hver side.
Testet i henhold til EN1155 / EN14637; Magnet IP54; Tilkobling IP42.
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | GTR0630017 |
|---|---|
| Driftsspenning | 24Vdc |
| Omgivelsestemperatur | -5⁰C – +50°C |
| Effekt | 2,2W |
| Forbruk | 92mA |
| Holdekraft | 850N |
| Arbeidssyklus | 100% |
| Godkjenning | EN1155 |
| Tetthet | IP42 |
| Vekt | 0,893kg |
| Bredde | 85 mm |
| Høyde | 110 mm |
| Dybde | 38 mm |
Relaterte produkter
-
Dørholdemagneter
Avstandsramme for dørholdmagnet
-
Dørholdemagneter
Dørholdemagnet 490N m/utløserknapp uten anker IP65/20
-
Dørholdemagneter
Dørholdemagnet 1200N m/anker IP65
-
Dørholdemagneter
Kjede til dørholdemagneter




