Dørholdemagnet 400N med 300/325mm arm, utløserknapp og anker
GTR048000A10 er en holdemagnet i kraftig kontruksjon som kan benyttes både som gulv, tak eller som veggmontert.
Forlengerarm er 300mm (tak/ gulvmontert) eller 325mm (veggmontert). Retning på magnet endres enkelt slik at den kan benyttes både mot tak, vegg eller gulv.
Kabelinnføring inn bak sokkel eller det må benyttes utforingsramme SZB000.257500 (tilbehør) for kabelinnføring fra siden.
Medfølgende anker kan vinkles 60° til hver side.
Testet i henhold til EN1155 / EN14637; Magnet IP54; Tilkobling IP42.
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | GTR0480014 |
|---|---|
| Driftsspenning | 24Vdc |
| Omgivelsestemperatur | -5⁰C – +50°C |
| Effekt | 1,6W |
| Forbruk | 66mA |
| Holdekraft | 400N |
| Arbeidssyklus | 100% |
| Godkjenning | EN1155 |
| Tetthet | IP42 |
| Vekt | 1,066kg |
| Bredde | 90 mm |
| Høyde | 80 mm |
| Dybde | 325 mm |
Relaterte produkter
-
Dørholdemagneter
Vegg/ takbrakett med 150mm arm for dørholdemagnet
-
Dørholdemagneter
Dørholdemagnet 850N m/utløserknapp og anker
-
Dørholdemagneter
Dørholdemagnet 400N med 450/475mm arm, utløserknapp og anker
-
Dørholdemagneter
Kjede til dørholdemagneter




