BaneNor TRV 4.3.3/4.3.4
Etterlysende skilt for anvisning av rømningsvei. Utformet iht. Det Europeiske Skiltdirektivet 92/58EEC
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | BaneNor TRV 4.3.3/4.3.4 |
|---|---|
| Type | Ensidig |
| Kategori | Skilt for merking av nødutganger i togtunneler (92/58 EØS) |
| Synsavstand | 27 m |
| Materiale | Aluminium type 5052 og etterlysende trykk |
| Trykk | Silketrykk, blank og UV-bestandig kvalitetsmaling med 5 års garanti |
| Overflate | Antistatisk og lett å rengjøre |
| Brannmotstand | Ikke brennbar plate, selvslukkende trykk |
| Kjemiske egenskaper | Ikke radioaktiv, fosfatfri, blyfri og ikke-giftig |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 300 mm |
| Dybde | 2 mm |
Relaterte produkter
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
362 Fartsgrense (en-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
605-606 Nødtelefon og Slukkeapparat (to-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
555 Havarilomme (to-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
555 Havarilomme (en-sidig)



