VAD for vegg/hvit LED (uten lydgiver, IP65)
Sonos Pulse ESB-5003 er en veggmontert visuell signalgiver etter EN54-23. Finnes også i kombinasjon med lydgiver.
Utstyrt med hvit linse for maksimalt dekningsområde.
Blinkfrekvensen kan justeres på enheten og vil påvirke strømforbruket. Du kan også velge mellom en grunn eller dyp sokkel, som bestemmer kapslingens beskyttelsesnivå (IP).
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | ESB-5003 |
|---|---|
| Omgivelsestemperatur | -25⁰C – +70°C |
| Materiale | ABS, rød base/hvit linse, flammehemmende |
| Lydgiver | Nei |
| Farge | Rød |
| Vekt | 0,29kg |
| Tetthet | IP65 |
| Driftsspenning | 17-60Vdc |
| Farge på blinlys | Hvit |
| Blinkfrekvens | 0,5Hz/1Hz |
| Strømforbruk i alarm | 24Vdc: 0,5Hz 20mA |
| Godkjenning | EN54-23 |
| Diameter (Ø) | 97,5 mm |
| Dybde | 122 mm |
Relaterte produkter
-
Brannalarm, Signalgivere
FL40 VAD Xenon, hvit linse (IP65)
-
Brannalarm, Signalgivere
ENC-6002 lydgiver og VAD for vegg/hvit LED (IP66)
-
Brannalarm, Signalgivere
VAD for vegg/hvit LED (med lydgiver, IP21)
-
Brannalarm, Signalgivere
VAD for vegg/hvit LED (uten lydgiver, IP21)




