VAD for vegg/hvit LED (uten lydgiver, IP21)
Sonos Pulse ESB-5004 er en veggmontert visuell signalgiver etter EN54-23. Finnes også i kombinasjon med lydgiver.
Utstyrt med hvit linse for maksimalt dekningsområde.
Blinkfrekvensen kan justeres på enheten og vil påvirke strømforbruket. Du kan også velge mellom en grunn eller dyp sokkel, som bestemmer kapslingens beskyttelsesnivå (IP).
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | ESB-5004 |
|---|---|
| Omgivelsestemperatur | -25⁰C – +70°C |
| Materiale | ABS, rød base/hvit linse, flammehemmende |
| Lydgiver | Nei |
| Farge | Rød |
| Vekt | 0,24kg |
| Tetthet | IP21 |
| Driftsspenning | 17-60Vdc |
| Farge på blinlys | Hvit |
| Blinkfrekvens | 0,5Hz/1Hz |
| Strømforbruk i alarm | 24Vdc: 0,5Hz 20mA |
| Godkjenning | EN54-23 |
| Diameter (Ø) | 100 mm |
| Dybde | 94 mm |
Relaterte produkter
-
Brannalarm, Signalgivere
CBE6-RW-024-EN Alarmklokke utendørs
-
Brannalarm, Signalgivere
YL80 kraftig lydgiver med xenon strobe (IP66)
-
Brannalarm, Signalgivere
BF433C/CC/DR Lydgiver og VAD (blinklampe) med dyp sokkel
-
Brannalarm, Signalgivere
BF430C/CC/DR/65 Lydgiver med dyp sokkel IP55




