SG-102 MED 2 FRAKOBLINGSENHETER
Sprinkelkontrollboks med 2 stk. SG-13 frakoblingsenheter, montert i IP65 kabinett inkl. lås og nøkler.
Foruten nødvendig endetermineringsutstyr for ventiler, etc., så ligger det også med et utvalg ferdige ledninger for mellomforbindelser, slik at innkobling blir enklere og raskere.
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | SG-102 |
|---|---|
| Driftsspenning | 10-30V |
| Strømforbruk | 12Vdc: 14mA min – 48mA max |
| Omgivelsestemperatur | -10°C-40°C , Maks. 95% ikke kondenserende fuktighet |
| Matriale | ABS |
| Farge | Lys grå (RAL7035) |
| Tetthet | IP65 |
| Slagfasthet | IK08 |
| Godkjenning | NS-EN 12845:2015 KOMPATIBEL |
| Vekt | 1,1 kg |
| Bredde | 202 mm |
| Høyde | 231 mm |
| Dybde | 133 mm |
Relaterte produkter
-
Sprinklerkontroll
SG-13 reserve EOL kit
-
Sprinklerkontroll
SG-113 MED 3 FRAKOBLINGSENHETER
-
Sprinklerkontroll
SG-103 MED 3 FRAKOBLINGSENHETER
-
Sprinklerkontroll
SG-101, FERDIG FRAKOBLINGSENHET I KABINETT




