Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | N1250F15151FQNO |
|---|---|
| Kategori | Etterlysende ramme rundt manuell melder |
| Type | Ensidig |
| Tykkelse | 2 mm |
| Matriale | Etterlysende hardplast |
| Trykk | Silketrykk, blank og UV-bestandig kvalitetsmaling med 5 års garanti |
| Overflate | Flammesikker, selvslukkende (tilsv. brannklasse M1) |
| Brannmotstand | Ikke radioaktiv, fosfatfri, blyfri og ikke-giftig |
| Bredde | 150 mm |
| Høyde | 150 mm |
Relaterte produkter
-
Etterlysende skilt og linjer
Skilt N0009 rømning ensidig POV
-
Etterlysende skilt og linjer
Skilt N1254 brannslange plog
-
Etterlysende skilt og linjer
Skilt N1252 brannslukker plog
-
Etterlysende skilt og linjer
Skilt N1002 brannslukker ensidig





