197141 Stolpefeste 180° Ø90mm
Stolpefeste 180° for stolper Ø 90 mm. Passer samtlige armaturmodeller.
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | 197141 |
|---|---|
| Type | Brakett |
| Funksjon | Feste 180⁰ for stolper med Ø 90mm |
| Materiale | Rustfritt syrefast stål EN 1.4404 |
| Farge | Stål |
| Bredde | 180 mm |
| Høyde | 56 mm |
| Dybde | 122 mm |
Relaterte produkter
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
916 Avstandsmarkering (to-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
INFRA 570.2X Skilt for avstand til rømningsvei i vegtunnel
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
555-600.21 Havarilomme m/underskilt (en-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
570.1VH Rømningsvei (to-sidig)




