197125 Veggbrakett skilt (buet vegg)
Brakett 197125 er et standard feste svakt viklet for å passe til tunnelveggene. Det er for montering oppe og nede på alle skilt mot støpt vegg og kan kombineres med andre braketter.
Braketten er utført i syrefast rustfritt stål av kvalitet EN1.4404. Braketten kan også leveres pulverlakkert ved behov.
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | 197125 |
|---|---|
| Type | Brakett |
| Funksjon | Standard brakett for montering på alle skilt |
| Materiale | Rustfritt syrefast stål EN 1.4404 |
| Farge | Stål |
| Bredde | 100 mm |
| Høyde | 80 mm |
| Dybde | 200 mm |
Relaterte produkter
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
916 Avstandsmarkering (to-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
197143 Stolpefeste 90° Ø90mm
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
197120 Kamjernbrakett skilt
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
570.1H Rømningsvei (en-sidig)




