197121 Kamjernbrakett skilt (to-delt)
Brakett 197121 er to-delt for bruk sammen med kamjern for N-serien, og den kan monteres oppe og nede på skiltene samt kombineres med de andre brakettene.
Braketten er utført i syrefast rustfritt stål av kvalitet EN1.4404. Braketten kan også leveres pulverlakkert ved behov.
Dokumentasjon: Datablad
Spesifikasjoner
| Artikkelnummer | 197121 |
|---|---|
| Type | Brakett |
| Funksjon | Brakett for kamjernfeste av alle skilt i N-serien |
| Materiale | Rustfritt syrefast stål EN 1.4404 |
| Farge | Stål |
| Bredde | 75 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Dybde | 40 mm |
Relaterte produkter
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
916 Avstandsmarkering (en-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
601 Lytt til radio (to-sidig) MS-størrelse
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
555 Havarilomme (to-sidig)
-
INFRA – Veg-, tog- og metrotunneler
570.1H Rømningsvei (en-sidig)




